Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 31

Dr. Urvári Sándor: 125 éves a Magyar Torna Szövetség. Egy sportdiplomata naplójából. DEDIKÁLT! H.n., é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19257.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyarok Melbourne-ben. Szerk.: Fekete Pál. Bp.,1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
19258.

Rufpreis:
2 000 HUF

Damian MacPherson: Golf. A golf alapjai... Bp., é.n., Golf Services. Kiadói kartonált papírkötés.
19259.

Rufpreis:
2 000 HUF

1957-1958 Kajak - Kenu IV. évf. 4. sz., 1958. július; III. évf. 1. sz.
19260.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szénási Zsolt: Egy igazi karate: shito ryu. é.n., Magyar shito ryu baráti kör, papírkötés.
19261.

Rufpreis:
2 000 HUF

19262.

Rufpreis:
800 HUF

1932 A Magyar Sakkvilág XVII. évfolyamának összes. száma bekötve. Félvászon kötésben
19263.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

David Roberts: Kétes dicsőség. A legendás Annapurna-expedició valós története. Ford.: Szentgyörgyi József. Bp., 2002, Park, 215 p. Kiadói kartonált papírkötés.
19264.

Rufpreis:
3 000 HUF

19265.

Rufpreis:
2 800 HUF

Franck, Arnold: Das Bilderbuch des Skiläufers. 284 kinematografische Bilder vom Skilauf mit Erläuterungen und einer Einführung in eine neue Bewegungs-Fotografie. Hamburg, 1932, Gebrüder Enoch Verlag, XV+(1)+128 p. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
19266.

Rufpreis:
2 400 HUF

Yesudian, Selva Raja:  Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította Balogh Barna. 53 eredeti felvétellel. (Budapest), [1942 után]. Stádium Sajtóvállalat Rt. (ny.) 179 + [1] p. + 8 t. (kétoldalas) Selvarajan Yesudian (1916-1988) indiai jógaoktató. A tehetős dél-indiai családból származó szerző testnevelési-orvosi tanulmányok érdekében 1937-ben érkezett Magyarországra. A Hatha-jóga gyakorlatát kidolgozó "Sport and Yoga" című kötete 1941-ben jelent meg először magyarul. Az elismert jógi számos évet töltött hazánkban, magyar feleségével együtt csak a második világháború után, a koalíciós idők végén hagyta el az országot. Példányunk a kilencedik magyar kiadásból származik, melyhez a szerző új előszót is írt. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült gerincű kiadói borítóban.
19267.

Rufpreis:
1 000 HUF

19268.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF