20331.
Beendet 493. Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Szepesi Imre: Elemi hellen nyelvtan gyakorlatilag előadva - - kegyesrendi tanár által . Kühner és egyéb szerzők után. Szótan. [Első és második folyamat, I. és II. függelék.]
Buda, 1872., M. Kir. Egyetemi Nyomda, VIII+399 p. Hatodik rövidített kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, a címlaponl leragasztott bejegyzésekkel.