Tétel

Rufpreis:

2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD

Beschreibung:

Simonyi Zsigmond: Német és magyar szólások. Magyaros fordításra vezérlő segédkönyv, kiegészítésül a német-magyar szótárakhoz. Szerk.: - -. Bp., 1896, Franklin,VII+1+456 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg