19056.
Beendet 493. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Sven, Hedin: Az északi sarktól a déli sarkig. Második és harmadik rész az ifjúság számára. Bp., 1914, Lampel. 214p. Kiadói egészvászon kötés, javított gerinc, kopottas állapotban.