Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Sulkowsky Zoltán: Motorral a föld körül. 170.000 km az öt világrész 68 országán keresztül. Baktay Ervin előszavával. A szerző 127 eredeti fényképfelvételével, 14 térképpel és vázlattal. Bp., 1937, Szerzői kiadás,(Athenaeum-ny.), 319 p.+XLVIII (Fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg