19030.
Beendet 493. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Szerk.--. Bp.,(1907),Magyar Kereskedelmi Közlöny, 480 p. Harmadik kiadás. Gazdagon illusztrálva, képekkel, térképpel, litho elülső szennylappal. Kiadói, díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon kötésben, szép állapotban