19021.
Beendet 493. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben VI. kötet: Karinthia és Krajna. Bp., 1891, M. Kir. Államnyomda, X+512 p. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopással a gerincen, néhány enyhén foltos lappal