19023.
Beendet 493. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. III. kötet Magyarország I. kötete. Bp., 1888, Magyar Királyi Államnyomda, XVI+526 p.+1 (Ormánsági magyar népviselet, hártyapapírral védett kromocinkográfia (hártyapapír sérült) t. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopásokkal a borítón, enyhén foltos első lapok, laza kötés, a borítón kopásokkal