Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 84

Winter Margit - Hortobágyi Béla - Pekár Mihály: Észlelőkönyv az élettani gyakorlatokhoz. Bp., 1922, Mai Henrik és Fia, XIII+(3)+224 p. Harmadik, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos gerinccel, néhány sérült lappal, kijáró elülső szennylappal, a címlapon tulajdonosi bélyegzővel.
20242.

Rufpreis:
2 000 HUF

Calixte Hudemann-Simon: Die Eroberung der Gesundheit 1750-1900. Europäische Geschichte. Frankfurt am Main, 2000, Fischer, 255+(1) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20243.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fleischer Antal: Vizsgálatok a Kolozsvári M. kir. Tud. Egyetem vegytani intézetéből. 6, A cyansav vegyületek szöveti alkatáról. Bp., 1876. MTA. 16p.
20244.

Rufpreis:
2 000 HUF

20245.

Rufpreis:
2 400 HUF

Barna Gábor: A nomográfia elemei. Műszaki Könyvtár 79. Bp., [1941], Műszaki Könyvtár Kiadóhivatala (Világosság-ny.), 72 p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
20246.

Rufpreis:
2 000 HUF

Elischer Gyula, thurzóbányai: Az anyaság higiénéje. Az Egészség Könyvtára I. köt. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 104 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült borítóval, néhány kis lapszéli sérüléssel.
20247.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pogány Béla: A fény. Bp., 1921. Pantheon. 1 t + 366p. Korabeli félvászon kötésben
20248.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Szántó Frigyes: Belorvostan. Rövid tankönyv orvostanhallgatók és orvosok részére. Diagnostika - Pathologia - Therapia. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben, címoldalon bejegyzéssel és bélyegzővel.
20249.

Rufpreis:
2 400 HUF

Coué Emil: "A couéizmus" Egészség és önfegyelmezés. Fordította, bevezetéssel és megjegyzésekkel elátta: Dr. Völgyesi Ferenc. Bp., 1925, Novák Rudolf és Társa Kiadása. Papírkötésben, kijáró lapokkal, sérült lapszélekkel.
20250.

Rufpreis:
2 000 HUF

20251.

Rufpreis:
2 400 HUF

Peter Attila - Bill Gifford: Végigélni. A hosszú élet tudományos alapjai. Ford.: Novák Gábor. Bp., 2024, 21. Század Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20252.

Rufpreis:
2 800 HUF

Grész Leó: Algebra és geométria. Összefoglaló érettségi tételekkel, képlettárral, és differenciál-, és integrálszámítás elemeivel. Bp., 1934, Németh József. Átkötött félvászon kötés.
20253.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF