20213.
Beendet 493. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
3 db könyv - Természettudományi Lexikon; Az otthon és gazdasága; Kincseskönyv - gyakorlati tanácsadó. Bp., Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.