Bücher: Jura

Zahl der Lose: 34

A magy. kir. távirászati rendeletek tára. Kiadja a Közmunka- és Közlekedési Magy. Kir. Ministerium. 1881-dik (tizenkettedik) évi folyam. Bp., 1882, Hornyánszky-ny., XIV+92 p. Korabeli félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
19320.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Az nem lehet ugyanis, hogy súlyos bűntett ne legyen büntethető." Jogi fejezetek a magyarországi igazságtétel és kárpótlás történetéből. Szerk.: Máthé Áron. Bp., 2017, Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés.
19321.

Rufpreis:
2 000 HUF

Holttányílvánítás. Az új, a Magyar Köztársaság kormányának 4700/1946. M. E. sz. rendelete, a régi 28.000/1919. I. M., 27.613/1920. I. M., 30.000/1922. I. M., 68.848/1922. I. M., és 44. 200/1925. I. M. számú rendeletek szövegével kiegészítve, iratmintákkal öszeállította és magyarázatokkal ellátta: Dr. - -. Bp. 1946., Grill Károly, (Bokor és Fischer-ny.), 37 p. Kiadói papírkötés, kijáró és elvált (32-33. oldalnál) könyvtesttel.
19322.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gesetze und Verordnungen für sämmtliche Provinzen des Österreichischen Kaiserstaates mit Ausnahme von Ungarn und Siebenbürgen. Wien, 1845. Staatsdr. 331p. Kiarói papírborítóval, hátsó borító nélkül. Felvágatlan
19323.

Rufpreis:
5 000 HUF

19324.

Rufpreis:
2 400 HUF

19325.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

dr. Hoványi Lajos: A házadó jogszabályai. Bp., 1939. Pátria. 336p. Kiadói papírborítóval
19326.

Rufpreis:
1 600 HUF

19327.

Rufpreis:
1 000 HUF

19328.

Rufpreis:
1 200 HUF

19329.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF