A magy. kir. távirászati rendeletek tára. Kiadja a Közmunka- és Közlekedési Magy. Kir. Ministerium. 1881-dik (tizenkettedik) évi folyam. Bp., 1882, Hornyánszky-ny., XIV+92 p. Korabeli félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
"Az nem lehet ugyanis, hogy súlyos bűntett ne legyen büntethető." Jogi fejezetek a magyarországi igazságtétel és kárpótlás történetéből. Szerk.: Máthé Áron. Bp., 2017, Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés.
Holttányílvánítás. Az új, a Magyar Köztársaság kormányának 4700/1946. M. E. sz. rendelete, a régi 28.000/1919. I. M., 27.613/1920. I. M., 30.000/1922. I. M., 68.848/1922. I. M., és 44. 200/1925. I. M. számú rendeletek szövegével kiegészítve, iratmintákkal öszeállította és magyarázatokkal ellátta: Dr. - -. Bp. 1946., Grill Károly, (Bokor és Fischer-ny.), 37 p. Kiadói papírkötés, kijáró és elvált (32-33. oldalnál) könyvtesttel.
Gesetze und Verordnungen für sämmtliche Provinzen des Österreichischen Kaiserstaates mit Ausnahme von Ungarn und Siebenbürgen. Wien, 1845. Staatsdr. 331p. Kiarói papírborítóval, hátsó borító nélkül. Felvágatlan
Judik Béla (szerk.): "Hangya" ügyviteli szabályok. III. kötet. Bp., 1941, ,,Hangya" Szövetkezeti Központ, (Hungária-ny.), 450 p.+2 t. 3. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, régi bélyegzésekkel.
Dr. Krisztics Sándor (szerk.): Magyar kormányzati bibliographia. Az 1925-ik évi törvények, kormányrendeletek, önkormányzati rendeletek és bírói döntvények alapján. II. évfolyam. Magyar Sociographiai Intézet kiadványai 4. sz. Bp., [1927], Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek) Nemzeti Könyvkereskedése, IV p.+ 338 (hasábszámozás)+ 339-345 p. Kiadói papírkötés, sérült, az elülső borító különvált, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
Az 1892. évi február hó 18-ára hirdetett országgyűlés képviselőházának irományai. XVI. kötet. Hiteles kiadás. Bp., 1894, Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+408 p. Korabeli félvászon-kötésben, a borítón és a gerincen sérülésekkel, belül nagyrészt jó állapotban.