11154.
Beendet 492. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Szén, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x38 cm