Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
6 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel: Híres magyar és külföldi személyek portréi (Kossuth Lajos, Baross Gábor, Madarász Viktor, Hubay Jenő, Brassai Sámuel stb.), 1960-as évek. Golyóstoll, papír. Össz. több mint 30 arckép több lapon, egy üvegezett fakeretben. 59x41 cm