19057.
Beendet 490. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Sven, Hedin: Az északi sarktól a déli sarkig. Második és harmadik rész az ifjúság számára. Bp., 1914, Lampel. 214p. Kiadói egészvászon kötés, javított gerinc, kopottas állapotban.