19073.
Beendet 490. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Magyarország tiszti cím- és névtára. XLVIII. évf. 1941. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941., M. Kir. Állami Nyomda, XIX+1+868 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.