19032.
Beendet 490. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 800 HUF
Heimler Károly: Sopron belvárosa. Sopron műemlékei I. kötet. Csányi Károly előszavával. Becht Rezső és Mihály Ernő Dr. közreműködésével sajtó alá Heimler Károly Dr.
Sopron, 1939, Soproni Városszépítő Egyesület, (Röttig-Romwalter-ny.), XVI+2+181+2 p. Számos fekete-fehér egészoldalas fotóval illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, az első táblán a város aranyozott címerével, apró kopásnyomokkal, sérült gerinccel.