19086.
Beendet 490. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957, Bibliotheca. Első kiadás. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadó félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, Volt könyvtári példány. Megjelent 5000 példányban.