A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Szerk.: Csuhay Dénes. A vállalati ajándékozással, a vezérigazgató aláírásával. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 1 t.+231+1+16 (fekete-fehér fotók) p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval. Megjelent 3100 példányban.