Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD

Beschreibung:

Bilder-Atlas. Ikonographische Encyklopädie der Wissenschaften und Künste. Ein Ergänzungswerk zu jedem Conversations-Lexikon. Zweiter Band: Anatomie - Zoologie - Botanik, Mineralogie. Bearbeitet von Karl Gustav von Bernek, Ferdinand Bischoff, et allii. Leipzig,é.n. (cca 1875),F. A. Brockhaus, 2 sztl. lev.+15 t.+33 t.+31+4 t. Rendkívül gazdag képanyaggal, összesen 83 metszetet tartalmazó táblával illusztrált. Hiánytalan táblákkal. Német nyelven.Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott, egy előzéklap hiány

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras