Tétel

Rufpreis:

4 800 HUF

Beschreibung:

Szilágyi Sándor (szerk.): Okirattár Strassburg Pál 1631-1633-iki követsége és I. Rákóczy György első diplomacziai összeköttetései történetéhez. Monumenta Hungariae Historica. Magyar Történelmi Emlékek. Első osztály: Okmánytárak. 26. köt. Bp., 1882, MTA (Athenaeum-ny.), XXVIII+152 p. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón felületi sérülésekkel, belül a lapok jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras