Schandl József: A szarvasmarha tenyésztése. Gazdasági Tanácsadó 6. sz. Bp., [1928], Athenaeum, 156+(4) p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.