Keramiken Zahl der Lose: 207
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3309157
11088
488
Art-ceramics
Szilke. Zemplén, 20. sz. első fele, kopással, m: 26 cm 2857357
11089
488
4400
Art-ceramics
Kerámia párologtató, kézzel festett, hibátan 23 cm
3295497
11091
488
4200
Art-ceramics
Ugrasztott mázas váza, jelzés nélkül, m: 31 cm 3295517
11093
488
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat váza, jelzett, m: 27 cm
3215856
11094
488
4200
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-) asztaldísz, jelzett, 15x15 cm
3215866
11095
488
4800
Art-ceramics
Német retro iparművész plasztikusan csorgatott mázas váza, kis mázhibával, m: 29 cm
3215886
11096
488
3200
Art-ceramics
3233982
11097
488
Art-ceramics
Holló Katalin által készített dísztányér álomszerű jelenettel díszítve, jelzett, d: 29,5 cm 3233985
11098
488
3400
Art-ceramics
Iparművész csorgatott mázas dísztál, jelzett, d: 29 cm
3237349
11099
488
Art-ceramics
3177620
11100
488
Art-ceramics
3177632
11101
488
4800
Art-ceramics
Miskakancsó, Mezőtúr, mázkopással, m: 24,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF