Keramiken

Zahl der Lose: 207

Szilke. Zemplén, 20. sz. első fele, kopással, m: 26 cm
11088.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kerámia párologtató, kézzel festett, hibátan 23 cm
11089.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ugrasztott mázas váza, jelzés nélkül, m: 31 cm
11091.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Iparművészeti Vállalat váza, jelzett, m: 27 cm
11093.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kerezsi Gyöngyi (1943-) asztaldísz, jelzett, 15x15 cm
11094.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Német retro iparművész plasztikusan csorgatott mázas váza, kis mázhibával, m: 29 cm
11095.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11096.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Holló Katalin által készített dísztányér álomszerű jelenettel díszítve, jelzett, d: 29,5 cm
11097.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Iparművész csorgatott mázas dísztál, jelzett, d: 29 cm
11098.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

11099.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11100.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Miskakancsó, Mezőtúr, mázkopással, m: 24,5 cm
11101.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF