Keramiken Zahl der Lose: 207
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3339767
11076
488
Art-ceramics
Tál. Erdélyi, Mázas cserép, kézzel festett XIX. sz. mázhibával d: 23 cm
3339658
11077
488
Art-ceramics
Olasz kínáló kerámia készlet plasztikus oliva bogyós díszítéssel. Jelzett, minimális kopással. NEM POSTÁZZUK! 3345108
11078
488
Art-ceramics
BWK német gránátos kisgyermek mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 19 cm
3345150
11079
488
Art-ceramics
SZT jelzéssel: Növénymintás kerámia szett: dísztál d: 29 cm, + váza m: 23 cm Kézzel festett, jelzett, hibátlan 3345575
11080
488
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): ikebana váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 21 cm
3343418
11081
488
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Négyes szám. Mázas kerámia, jelzett, m: 13,5 cm
3343417
11082
488
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Nyolcas szám. Mázas kerámia, jelzett, m: 13,5 cm
3327339
11083
488
Art-ceramics
Kuglóf forma XIX. sz. vége, mázas cserép, oldalán kitörés, ragasztva. 26 cm
3327341
11084
488
Art-ceramics
Kuglóf forma XIX. sz. vége, mázas cserép, oldalán ügyes drótozással. 26 cm
3329265
11085
488
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Levélmintás lámpatest. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 3329263
11086
488
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Lapított gömbváza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 7 cm
3309094
11087
488
Art-ceramics
Tejescsupor. cca 20. sz. eleje, Észak-Magyarország, kopással, m: 24,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF