Keramiken

Zahl der Lose: 207

Tál. Erdélyi, Mázas cserép, kézzel festett XIX. sz. mázhibával d: 23 cm
11076.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olasz kínáló kerámia készlet plasztikus oliva bogyós díszítéssel. Jelzett, minimális kopással. NEM POSTÁZZUK!
11077.

Rufpreis:
8 000 HUF

BWK német gránátos kisgyermek mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 19 cm
11078.

Rufpreis:
8 000 HUF

SZT jelzéssel: Növénymintás kerámia szett: dísztál d: 29 cm, + váza m: 23 cm Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11079.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bod Éva (1924-2004): ikebana váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 21 cm
11080.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bod Éva (1924-2004): Négyes szám. Mázas kerámia, jelzett, m: 13,5 cm
11081.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bod Éva (1924-2004): Nyolcas szám. Mázas kerámia, jelzett, m: 13,5 cm
11082.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kuglóf forma XIX. sz. vége, mázas cserép, oldalán kitörés, ragasztva. 26 cm
11083.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kuglóf forma XIX. sz. vége, mázas cserép, oldalán ügyes drótozással. 26 cm
11084.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kondor Éva (1938-): Levélmintás lámpatest. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
11085.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Éva (1938-): Lapított gömbváza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 7 cm
11086.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tejescsupor. cca 20. sz. eleje, Észak-Magyarország, kopással, m: 24,5 cm
11087.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF