Keramiken Zahl der Lose: 207
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3326343
11133
488
Art-ceramics
Retro német váza, kis kopással, m: 28 cm
3350703
11134
488
Art-ceramics
Antik Izniki kerámia butella, sérüléssel, m: 17 cm
3352487
11135
488
Art-ceramics
M Kiss Katalin: Virágmintás falitál. Mázas samottos kerámia, jelzett, kis mázhibával, d: 18,5 cm 3352491
11136
488
Art-ceramics
Király Károly hólyagos díszváza. Jelzés nélkül, alján kis hibával, m: 10 cm 3352531
11137
488
3800
Art-ceramics
4 darab mázas kerámia tárgy, közte jelzett, mázhibával, d: 18 cm alatt
3352527
11138
488
6500
Art-ceramics
Szakál János, padlóváza. Jelzett, alján lepattanással, m: 51,5 cm
3352525
11139
488
6500
Art-ceramics
Keámia HSZ modernista kétfüles váza, kis mázkopással, m: 37 cm 3352639
11140
488
Art-ceramics
Szilke. cca 1900, Hódmezővásárhely, mázhibával, m: 19,5 cm 3352632
11141
488
Art-ceramics
Modernista iparművész váza, jelzés nélkül, mázhibával, m: 24,5 cm 3349229
11142
488
Art-ceramics
Gonda jelzéssel: Angyal. Fali plasztika, tűzhibával, m: 23,5 cm 3350110
11143
488
Art-ceramics
Fémlüszteres iparművész váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 19,5 cm
3350107
11144
488
Art-ceramics
Iparművész bortartó edény, jelzett, mázas kerámia, 1-1 mázhibával, m: 48 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF