Keramiken

Zahl der Lose: 207

Retro német váza, kis kopással, m: 28 cm
11133.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Antik Izniki kerámia butella, sérüléssel, m: 17 cm
11134.

Rufpreis:
5 000 HUF

M Kiss Katalin: Virágmintás falitál. Mázas samottos kerámia, jelzett, kis mázhibával, d: 18,5 cm
11135.

Rufpreis:
6 000 HUF

Király Károly hólyagos díszváza. Jelzés nélkül, alján kis hibával, m: 10 cm
11136.

Rufpreis:
5 000 HUF

4 darab mázas kerámia tárgy, közte jelzett, mázhibával, d: 18 cm alatt
11137.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Szakál János, padlóváza. Jelzett, alján lepattanással, m: 51,5 cm
11138.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Keámia HSZ modernista kétfüles váza, kis mázkopással, m: 37 cm
11139.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Szilke. cca 1900, Hódmezővásárhely, mázhibával, m: 19,5 cm
11140.

Rufpreis:
5 000 HUF

Modernista iparművész váza, jelzés nélkül, mázhibával, m: 24,5 cm
11141.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gonda jelzéssel: Angyal. Fali plasztika, tűzhibával, m: 23,5 cm
11142.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
9

Fémlüszteres iparművész váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 19,5 cm
11143.

Rufpreis:
4 000 HUF

Iparművész bortartó edény, jelzett, mázas kerámia, 1-1 mázhibával, m: 48 cm
11144.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF