https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 82

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1950-1953. "Bástya SE (a mai MTK)" kétoldalas, aranyozott sport díjérem füllel (49mm) T:XF
1
31713.

~1950-1953. "Bástya SE (a mai MTK)" kétoldalas, aranyozott sport díjérem füllel (49mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
11
 
1952. "Szakszervezetek II. Országos Alapfokú Tornász Cs.B. (Csapatbajnoksága)" egyoldalas bronz díjplakett, "Vörös Meteor SE I." gravírozással (60x88mm) T:XF patina
1
31714.

1952. "Szakszervezetek II. Országos Alapfokú Tornász Cs.B. (Csapatbajnoksága)" egyoldalas bronz díjplakett, "Vörös Meteor SE I." gravírozással (60x88mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1955. "Keszthelyi Szpartakusz III.díj" kétoldalas díjérem mellszalagon (40mm) + DN "Röplabda" bronz díjérem (36mm) T:VF a Szpartakusz hátoldalon és mellszalagon tollal írt dátum és firka
1
31715.

1955. "Keszthelyi Szpartakusz III.díj" kétoldalas díjérem mellszalagon (40mm) + DN "Röplabda" bronz díjérem (36mm) T:VF a Szpartakusz hátoldalon és mellszalagon tollal írt dátum és firka

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1960-1970. "Ügető" egyoldalas Br plakett. Szign.: Kovács (48x76mm) T:1-
1
31716.

~1960-1970. "Ügető" egyoldalas Br plakett. Szign.: Kovács (48x76mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas brpnz emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:AU
1
31718.

1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas brpnz emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1973. "Budapest 100 éves - Centenáriumi Budapest Bajnokság" egyoldalas, részben festett fém emlékplakett műbőr tokban. Az 1972-1973-as BLSZ I-es (ötödosztálynak megfelelő) labdarúgó-bajnokságot két csoportban bonyolították le, az egyiket a Medosz Erdért csapata, míg a másikat a MEDICOR Művek SC nyerte meg. Arról nincs információ, hogy ez a két csapat játszott-e egy amolyan "döntő" mérkőzést a Budapest bajnoka címért, mindenesetre mindketten az NB III-ban folytatták a következő szezonban. A MEDICOR egyébként azonnal ki is esett, s ezután szinte végig a BLSZ I-ben szerepelt, egészen az 1989-es megszűnésig, mikor utolsó helyen végzett. Az Erdért a mai napig létező klub, Budapesti Erdért SE néven szerepelnek a BLSZ III-ban. Az 1973-as feljutás után újoncként ezüstérmet szereztek a negyedosztálynak megfelelő NB III-ban. A következő két szezonban átszervezték a bajnokságot, az NB III. immár a harmadosztály volt, az Erdért még két idényt húzott le itt, először a 15., majd a 19. (kieső) helyen végezve. Ezt követően már nem jutott vissza az NB III-ba, egy megszakítással viszont egészen 2006-ig a BLSZ I-ben szerepelt. 2008-ban azonban már a BLSZ I/B-től is búcsúztak, 2008 és 2015 között a BLSZ II és BLSZ IV között ingáztak. 2015 óta stabilan szerepelnek a BLSZ III-ban. (65x100mm) T:AU
1
31719.

1973. "Budapest 100 éves - Centenáriumi Budapest Bajnokság" egyoldalas, részben festett fém emlékplakett műbőr tokban. Az 1972-1973-as BLSZ I-es (ötödosztálynak megfelelő) labdarúgó-bajnokságot két csoportban bonyolították le, az egyiket a Medosz Erdért csapata, míg a másikat a MEDICOR Művek SC nyerte meg. Arról nincs információ, hogy ez a két csapat játszott-e egy amolyan "döntő" mérkőzést a Budapest bajnoka címért, mindenesetre mindketten az NB III-ban folytatták a következő szezonban. A MEDICOR egyébként azonnal ki is esett, s ezután szinte végig a BLSZ I-ben szerepelt, egészen az 1989-es megszűnésig, mikor utolsó helyen végzett. Az Erdért a mai napig létező klub, Budapesti Erdért SE néven szerepelnek a BLSZ III-ban. Az 1973-as feljutás után újoncként ezüstérmet szereztek a negyedosztálynak megfelelő NB III-ban. A következő két szezonban átszervezték a bajnokságot, az NB III. immár a harmadosztály volt, az Erdért még két idényt húzott le itt, először a 15., majd a 19. (kieső) helyen végezve. Ezt követően már nem jutott vissza az NB III-ba, egy megszakítással viszont egészen 2006-ig a BLSZ I-ben szerepelt. 2008-ban azonban már a BLSZ I/B-től is búcsúztak, 2008 és 2015 között a BLSZ II és BLSZ IV között ingáztak. 2015 óta stabilan szerepelnek a BLSZ III-ban. (65x100mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2
1
31720.

1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2
1
31721.

1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1978. "Labdarúgó VB Argentina" peremén jelzett, stadion formájú Ag plakett, tanúsítvánnyal, fa dísztokban (67,63g/1.000/43x72mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
1
31722.

1978. "Labdarúgó VB Argentina" peremén jelzett, stadion formájú Ag plakett, tanúsítvánnyal, fa dísztokban (67,63g/1.000/43x72mm) T:UNC (eredetileg PP) patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU
1
31723.

1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától - 1663" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (70mm) + "Aranyjelvényesek az Olimpiára" jelvény T:AU
1
31724.

1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától - 1663" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (70mm) + "Aranyjelvényesek az Olimpiára" jelvény T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1985. "XXIII. Szabadfogású Birkózó Világbajnokság Budapest" bronz plakett (102x63mm) T:AU
1
31725.

1985. "XXIII. Szabadfogású Birkózó Világbajnokság Budapest" bronz plakett (102x63mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse