Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 82

1930 k. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925" kétoldalas bronz díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (40mm) T:XF patina
31701.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1930. "Isseni Iszer Károly - 1858 Budapesti Torna Club" egyoldalas bronz plakett, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (65x46mm) T:XF hátoldalán ragasztónyom
31702.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1930. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925" kétoldalas jelzett Ag díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (30,52g/0.800/40mm) T:XF patina
31703.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

31704.

Rufpreis:
6 000 HUF

31705.

Rufpreis:
1 600 HUF

1934. "Kecskeméti Egyetemes Református Jogakadémia Atlétikai Clubja" kétoldalas bronz díjérem "Tennisz II." és dátum gravírozással (50mm) T:XF patina
31706.

Rufpreis:
3 000 HUF

31707.

Rufpreis:
800 HUF

1940. "1941/42 I.o. / ,,MOVE'' Labdarugók Alszövetsége 1920" fém díjérem mellszalagon, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (35mm) + DN(~1940) "MOVE - NVTE" bronz kerékpár díjérem mellszalagon (31mm) T:XF-VF, patina
31708.

Rufpreis:
3 000 HUF

1940. "WMTK (Weiss Manfréd Testedző Kör) 1940. VI. 9." bronz távolugró díjplakett (44x61mm) fa posztamensen (80x120mm) + Németország 1927. "WLFLA - Bez. Meister 1927 - Crailsheim - I. Pr. (Württembergische Leichathletik- und Faustball Liga Abteilung?)" faustball (ököllabda) Crailsheim város körzeti bajnoki címéért járó bronz lemezplakett (115mm) falra akasztható fa posztamensen (158x220mm) T:AU
31709.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

~1940. "Magyar Ökölvívó Szövetség" Zn díjplakett, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (40x50mm) T:XF patina
31710.

Rufpreis:
1 000 HUF

1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség Országos Hírverő Váltófutás" bronz kitűző (27mm) T:AU,XF
31711.

Rufpreis:
1 000 HUF

31712.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF