Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3336758
31701
487
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1930 k. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925 " kétoldalas bronz díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (40mm) T:XF patina
3336781
31702
487
Numismatik
~1930. "Isseni Iszer Károly - 1858 Budapesti Torna Club " egyoldalas bronz plakett, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (65x46mm) T:XF hátoldalán ragasztónyom
3336768
31703
487
Numismatik
~1930. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925 " kétoldalas jelzett Ag díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (30,52g/0.800/40mm) T:XF patina
3268553
31704
487
Numismatik
2943043
31705
487
Numismatik
3300576
31706
487
Numismatik
1934. "Kecskeméti Egyetemes Református Jogakadémia Atlétikai Clubja" kétoldalas bronz díjérem "Tennisz II." és dátum gravírozással (50mm) T:XF patina 2996731
31707
487
Numismatik
3330241
31708
487
Numismatik
1940. "1941/42 I.o. / ,,MOVE'' Labdarugók Alszövetsége 1920" fém díjérem mellszalagon, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (35mm) + DN(~1940) "MOVE - NVTE" bronz kerékpár díjérem mellszalagon (31mm) T:XF-VF, patina 3337929
31709
487
Numismatik
1940. "WMTK (Weiss Manfréd Testedző Kör) 1940. VI. 9. " bronz távolugró díjplakett (44x61mm) fa posztamensen (80x120mm) + Németország 1927. "WLFLA - Bez. Meister 1927 - Crailsheim - I. Pr. (Württembergische Leichathletik- und Faustball Liga Abteilung?)" faustball (ököllabda) Crailsheim város körzeti bajnoki címéért járó bronz lemezplakett (115mm) falra akasztható fa posztamensen (158x220mm) T:AU
3336776
31710
487
Numismatik
~1940. "Magyar Ökölvívó Szövetség " Zn díjplakett, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (40x50mm) T:XF patina
3244980
31711
487
Numismatik
1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség Országos Hírverő Váltófutás" bronz kitűző (27mm) T:AU,XF
3132578
31712
487
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF