Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 82

31689.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

31690.

Rufpreis:
3 000 HUF

31691.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1929. "Európa 1929. évi Jéghoki Bajnoksága / Budapesti Korcsolyázó Egylet 1869-1929" bronz emlékérem az 1929-es budapesti rendezésű jégkorong Európa Bajnokság alkalmából. A tornát Csehszlovákia nyerte meg, a döntőben Lengyelország ellen győztek 2-1-re. A magyar válogatott csoportjában 1 pontot szerezve, jobb gólkülönbségével továbbjutott Olaszország mögött, viszont a második csoportkörben Ausztria és Svájc ellen is kikapott, így búcsúzott a kontinensviadaltól. (50mm) T:AU
31692.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
10

~1930. aranyozott bronz sportlövészeti díjérem szalagon, "Ludvig" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU,XF
31693.

Rufpreis:
2 000 HUF

1930 k. "Magyar Athletikai Szövetség" Al díjérem (31x30mm) T:XF
31694.

Rufpreis:
800 HUF

~1930. "Európa Amatőr Ökölvívó Bajnokságai" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (59mm) T:AU,XF ezüstözés lekopott
31695.

Rufpreis:
2 000 HUF

1930 k. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (40mm) T:XF patina, kopott ezüstözés
31696.

Rufpreis:
1 400 HUF

1930 k. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925" kétoldalas bronz díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (40mm) T:XF patina
31697.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1930. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja" kétoldalas bronz díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (33mm) + ökölvívót ábrázoló egyoldalas bronz plakett, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással, hátoldalán támasztékkal (42x84mm) T:XF hátoldalán ragasztónyom
31698.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1930. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925" kétoldalas jelzett Ag díjérem bronz díszítménnyel, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (br.62,78g/0.800/40mm) T:XF patina
31699.

Rufpreis:
8 000 HUF

~1930. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925" kétoldalas bronz díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (40mm) T:XF patina
31700.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF