20341.
Beendet 487. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Magyarország 1987. január 1-jei helyzet szerinti kőszénvagyona (kivonat az országos ásványvagyon-mérlegből). Központi Földtani Hivatal Földtani Felügyeleti Főosztály. Bp., 1987, (Állami Nyomda), 237+(3) p.+ 20 (kihajtható) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Megjelent 250 példányban.