Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

Lauka Gusztáv: A bölcső titkai. Eredeti regény, két részben. Bp., [1891], Képes Családi Lapok (Hungária-ny.), 208 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal, egy szakadt, kissé hiányos, kijáró lappal. (Ritka!)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt