Jean Effel: Amikor az állatok beszéltek. Ford. és sajtó alá rend.: Biró Lívia. Bp., 1957, Magyar Helikon, (76) p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, erősebben sérült kiadói papír védőborítóban