Keramiken

Zahl der Lose: 185

Szilke. Jára, 19. sz. második fele, sérüléssel, m: 14 cm
11025.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szilke. Zemplén, 20. sz. első fele, kopással, m: 26 cm
11026.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Magyarszombatfai padlóváza. Mázas kerámia padlóváza, jelzés nélkül, m: 62 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11027.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Kmenitz Natania, Israel 2 db tál és váza. Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással 18 cm, 17 cm
11028.

Rufpreis:
1 000 HUF

Azonosítatlan jelzéssel: Kínáló. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 17 cm
11029.

Rufpreis:
1 000 HUF

Retro német csorgatott narancsszínű váza, m: 23 cm
11030.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Flaska. Mázas cserép, kézzel festett, hibátlan 34 cm
11031.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Gorka Lívia (1925-2011): Kaspó. Jelzett, lepattanással, sérüléssel, m: 11 cm
11032.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Éva (1938-): Lapított gömbváza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 7 cm
11033.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondor Éva (1938-): Kínáló. Folyatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 22,5 cm
11034.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kovács Éva (1938-): Lány. Jelzett, minimális kopással, m: 25 cm
11035.

Rufpreis:
5 000 HUF

Férfi arc. Iparművész mázas kerámia falidísz, jelzés nélkül, kis kopással, 35x18 cm
11036.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF