Keramiken Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3308978
11025
486
Art-ceramics
Szilke. Jára, 19. sz. második fele, sérüléssel, m: 14 cm 3309157
11026
486
4200
Art-ceramics
Szilke. Zemplén, 20. sz. első fele, kopással, m: 26 cm
3283213
11027
486
Art-ceramics
Magyarszombatfai padlóváza. Mázas kerámia padlóváza, jelzés nélkül, m: 62 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3278910
11028
486
Art-ceramics
Kmenitz Natania, Israel 2 db tál és váza. Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással 18 cm, 17 cm
3278903
11029
486
Art-ceramics
Azonosítatlan jelzéssel: Kínáló. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 17 cm 3204224
11030
486
3200
Art-ceramics
Retro német csorgatott narancsszínű váza, m: 23 cm
3202641
11031
486
3200
Art-ceramics
Flaska. Mázas cserép, kézzel festett, hibátlan 34 cm
3329042
11032
486
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Kaspó. Jelzett, lepattanással, sérüléssel, m: 11 cm 3329263
11033
486
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Lapított gömbváza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 7 cm
3329264
11034
486
5500
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kínáló. Folyatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 22,5 cm 3329054
11035
486
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Lány. Jelzett, minimális kopással, m: 25 cm 3329064
11036
486
Art-ceramics
Férfi arc. Iparművész mázas kerámia falidísz, jelzés nélkül, kis kopással, 35x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF