Keramiken

Zahl der Lose: 185

Kondor Éva (1938-): Levélmintás lámpatest. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
11037.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kuglóf forma XIX. sz. vége, mázas cserép, oldalán ügyes drótozással. 26 cm
11038.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kuglóf forma XIX. sz. vége, mázas cserép, oldalán kitörés, ragasztva. 26 cm
11039.

Rufpreis:
4 000 HUF

Illés J. jelzéssel modern váza, m: 13, 5 cm
11040.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Iparművész falitál, lekopott címkével, d: 23 cm
11041.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11042.

Rufpreis:
2 000 HUF

11043.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ovális retro kisváza. Jelzett, h: 13 cm
11044.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Tél allegóriájával díszített múzeumi másolat kályhacsempe, kis sérüléssel, 26x22 cm
11045.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db éneklő angyalos gyertyatartó jelzés nélkül, hibátlan 11 cm
11046.

Rufpreis:
1 000 HUF

Iparművész kék falitál, d: 22 cm
11047.

Rufpreis:
1 600 HUF

Péter Ferenc kerámia falitányér, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
11048.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF