Keramiken Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3329265
11037
486
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Levélmintás lámpatest. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
3327341
11038
486
Art-ceramics
Kuglóf forma XIX. sz. vége, mázas cserép, oldalán ügyes drótozással. 26 cm
3327339
11039
486
Art-ceramics
Kuglóf forma XIX. sz. vége, mázas cserép, oldalán kitörés, ragasztva. 26 cm
3300508
11040
486
3200
Art-ceramics
Illés J. jelzéssel modern váza, m: 13, 5 cm 3299832
11041
486
Art-ceramics
Iparművész falitál, lekopott címkével, d: 23 cm
2535082
11042
486
Art-ceramics
2712200
11043
486
Art-ceramics
3177679
11044
486
3200
Art-ceramics
Ovális retro kisváza. Jelzett, h: 13 cm
3260534
11045
486
Art-ceramics
Tél allegóriájával díszített múzeumi másolat kályhacsempe, kis sérüléssel, 26x22 cm
3278350
11046
486
Art-ceramics
3 db éneklő angyalos gyertyatartó jelzés nélkül, hibátlan 11 cm 3274562
11047
486
Art-ceramics
Iparművész kék falitál, d: 22 cm
3274480
11048
486
Art-ceramics
Péter Ferenc kerámia falitányér, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF