Keramiken Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3195045
11001
486
3800
Art-ceramics
Péter Mária: Retró tál, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
3195029
11002
486
4200
Art-ceramics
Márványosan mintázott iparművész ikebana, jelzett, 17x18 cm
3161215
11003
486
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat váza. Jelzett, kis kopással, m: 22 cm
3177632
11004
486
4800
Art-ceramics
Miskakancsó, Mezőtúr, mázkopással, m: 24,5 cm
3177620
11005
486
Art-ceramics
Csorgatott mázas iparművész kínáló. Jelzett, kopással, d: 20 cm, m: 5 cm
3255295
11006
486
5500
Art-ceramics
Jelzett miskakancsó, Tiszafüred, kis mázhibákkal, m: 16 cm 3255280
11007
486
4800
Art-ceramics
Miskakancsó. Tiszafüred környéke, kis kopással, m: 19,5 cm 3237349
11008
486
Art-ceramics
Örsi András (1943-): Női büszt, kerámia, jelzett fa alapon, m:11 cm
3233985
11009
486
3400
Art-ceramics
Iparművész csorgatott mázas dísztál, jelzett, d: 29 cm
3233982
11010
486
Art-ceramics
Holló Katalin által készített dísztányér álomszerű jelenettel díszítve, jelzett, d: 29,5 cm
3215886
11011
486
4800
Art-ceramics
Iparművész kézzel formázott mázas kerámia hasábváza, kis kopással, m: 25,5 cm
3220227
11012
486
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri retro mázas kerámia dísztál, d: 27,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF