Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3233271
31622
486
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
3328196
31623
486
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Ferencz Városi Torna Club (Ferencváros, FTC, Fradi)" ezüstözött bronz sportérem (40mm) T:XF patina, ezüstözés kopott 3328457
31624
486
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Ferencz Városi Torna Club (Ferencváros, FTC, Fradi)" bronz sportplakett (39x60mm) T:XF patina 3215201
31625
486
Numismatik
1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség " egyoldalas bronz plakett. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (62x40mm) T:XF
3215042
31626
486
Numismatik
Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" bronz díjplakett hátoldalán "1933.I.27. IFJ. III. DIJ" gravírozással és "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (57x41mm) T:XF patina 3306999
31627
486
Numismatik
1940 k. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869 - Kinizsy" kétoldalas bronz díjérem. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (33mm) T:XF patina
3306998
31628
486
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1942. "Leventeverseny" kétoldalas bronz díjérem (32mm) T:XF, patina
3324195
31629
486
5500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" jelzett Ag emlékérem eredeti "ÁPV" műbőr tokban (~16,25g/0.925/32mm) T:PP, patina, ujjlenyomat
3144068
31630
486
Numismatik
Csillag István (1881-1968) ~1909. "Spárta Atlétikai Klub" bronz díjplakett márvány talapzatra erősítve, gravírozott "Dr. Barta Bélának szeretettel" bronz táblácskával (60x35mm; talapzat: 145x100x30mm) T:XF,VF a márványon sérülés
3312779
31631
486
Numismatik
Gáll Gyula (1939-) 1983. "Budapest 1983 / XIV. Fedettpályás Atlétikai Európa Bajnokság " bronz díjérem eredeti tokban (60mm) T:AU
3281214
31632
486
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest 1966 " Kétoldalas bronz emlékérem (52mm) T.:AU,XF patina
3275615
31633
486
Numismatik
1977. "MTK " kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Rétfalvi Sándor (1941-2021) (50mm) T:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF