https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 77

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ripszám Henrik (1889-1976) DN "Munkás Testedző Egyesület" Br emlékérem (33mm) T:2
1
31634.

Ripszám Henrik (1889-1976) DN "Munkás Testedző Egyesület" Br emlékérem (33mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina
1
31635.

1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sóváry János (1895-1966) / Ludvig József ~1930. "Nemzeti Torna Egylet - 1863 - Matolay / Épség - Erő - Egyetértés" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:XF patina
1
31636.

Sóváry János (1895-1966) / Ludvig József ~1930. "Nemzeti Torna Egylet - 1863 - Matolay / Épség - Erő - Egyetértés" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szalmássy István (-) 1947. "Postatakarékpénztári Alkalmazottak Sportegylete 1903." egyoldalas bronzozott Zn díjplakett, "Női d.c. csapat 1947. II." gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (87x49mm) T:XF oxidáció, kopott bronzozás
1
31637.

Szalmássy István (-) 1947. "Postatakarékpénztári Alkalmazottak Sportegylete 1903." egyoldalas bronzozott Zn díjplakett, "Női d.c. csapat 1947. II." gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (87x49mm) T:XF oxidáció, kopott bronzozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1937. "Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898 - Pázmány Péter E.V. 1937." egyoldalas bronz lemezplakett hiányzó hátoldallal. Szign.: Sződy Szilárd (70x47mm) T:VF
1
31638.

1937. "Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898 - Pázmány Péter E.V. 1937." egyoldalas bronz lemezplakett hiányzó hátoldallal. Szign.: Sződy Szilárd (70x47mm) T:VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930-~1950. 4db-os díjérem-tétel, közte "Esti Kurir rejtvénykészítő Bajnoksága 1932 február-október" kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:XF,VF
1
31639.

1930-~1950. 4db-os díjérem-tétel, közte "Esti Kurir rejtvénykészítő Bajnoksága 1932 február-október" kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:XF,VF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1932. "Debrecen 'HOTIS' galamblövő verseny 1932" bronz díjérem (50mm) T:XF kis ph.
1
31640.

1932. "Debrecen 'HOTIS' galamblövő verseny 1932" bronz díjérem (50mm) T:XF kis ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935. "Budapesti Motor-Yacht Club" zománcbetétes bronz sport plakett "BPest-Baja-Siófok 1935. IX. 6-8." gravírozással, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (42x68mm) T:AU patina
1
31641.

1935. "Budapesti Motor-Yacht Club" zománcbetétes bronz sport plakett "BPest-Baja-Siófok 1935. IX. 6-8." gravírozással, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (42x68mm) T:AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya" "Turadij 1000KM 1935", zománcbetétes bronz sport díjérem, "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel, eredeti gyártói tokban (64x42mm) T:XF
1
31642.

1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya" "Turadij 1000KM 1935", zománcbetétes bronz sport díjérem, "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel, eredeti gyártói tokban (64x42mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1936. "Budapesti Motor-Yacht Club" zománcbetétes aranyozott bronz sport plakett "Emlékül 1936" gravírozással, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (42x68mm) T:AU apró zománchiba
1
31643.

1936. "Budapesti Motor-Yacht Club" zománcbetétes aranyozott bronz sport plakett "Emlékül 1936" gravírozással, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (42x68mm) T:AU apró zománchiba

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1937. 1929. "Virtvti et fortitvdini" bronz díjérem "BEAC (Budapesti Egyetemi AC) 1937" gravírozással (33mm), márványtalapzaton (50x50x14mm) T:XF
1
31644.

1937. 1929. "Virtvti et fortitvdini" bronz díjérem "BEAC (Budapesti Egyetemi AC) 1937" gravírozással (33mm), márványtalapzaton (50x50x14mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1937. "ECHO - I. Expoz de foto 1937." gravírozott bronz díjplakett (50x76mm) márványtalapzatra rögzítve (90x119x39mm), rajta továbbá zománcozott "ECHO" (14x12mm) T:XF
1
31645.

1937. "ECHO - I. Expoz de foto 1937." gravírozott bronz díjplakett (50x76mm) márványtalapzatra rögzítve (90x119x39mm), rajta továbbá zománcozott "ECHO" (14x12mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse