Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2102849
31634
486
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
3235666
31635
486
Numismatik
1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger " bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina
3325887
31636
486
Numismatik
3313964
31637
486
Numismatik
3307066
31638
486
Numismatik
3279450
31639
486
Numismatik
1930-~1950. 4db-os díjérem-tétel, közte "Esti Kurir rejtvénykészítő Bajnoksága 1932 február-október" kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:XF,VF 3215057
31640
486
Numismatik
3328181
31641
486
Numismatik
1935. "Budapesti Motor-Yacht Club " zománcbetétes bronz sport plakett "BPest-Baja-Siófok 1935. IX. 6-8. " gravírozással, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (42x68mm) T:AU patina 3326104
31642
486
Numismatik
1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya" "Turadij 1000KM 1935", zománcbetétes bronz sport díjérem, "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel, eredeti gyártói tokban (64x42mm) T:XF 3328186
31643
486
Numismatik
1936. "Budapesti Motor-Yacht Club " zománcbetétes aranyozott bronz sport plakett "Emlékül 1936 " gravírozással, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (42x68mm) T:AU apró zománchiba 3233681
31644
486
Numismatik
3240405
31645
486
Numismatik
1937. "ECHO - I. Expoz de foto 1937 ." gravírozott bronz díjplakett (50x76mm) márványtalapzatra rögzítve (90x119x39mm), rajta továbbá zománcozott "ECHO" (14x12mm) T:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF