Uhren

Zahl der Lose: 46

Modern zsebóra, lovas és egyéb motívumokkal gazdagon díszített fém tokkal, lánccal, kvarc szerkezettel, d: 45 mm
12282.

Rufpreis:
2 000 HUF

Modern design zsebóra, mechanikus szerkezettel, kopottas fém tokkal, d: 50 mm
12284.

Rufpreis:
2 000 HUF

Design nyaklánc óra, kvarc, digitális kijelzővel, 35x29 mm
12285.

Rufpreis:
2 000 HUF

Német stopper, javításra szorul, d: 4 cm
12286.

Rufpreis:
2 000 HUF

Swatch karóra, sérült szíjjal, működik, d: 35 mm
12287.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ludwig Simon Berlin zsabóra, svájci szerkezettel, fém számlap, kissé kopott, működik aranyozott fém tokkal d: 50 mm
12288.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
11

Festina karóra kronogárfos, kvarc szerkezettel, új elemmel, működik, fém szíjjal. d: 44 mm
12289.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lucerne svájci medálóra, porcelán női portré berakással, nem működik, d: 3,5 cm
12290.

Rufpreis:
4 000 HUF

Casio Illuminator karóra. Digitális kijelzős, műanyag szíjjal, javítandó.
12291.

Rufpreis:
4 000 HUF

IWC Schaffhausen számlapos nyitott zsebóra, jelzett számlap, jelzés nélküli szerkezet működő szép állapotban, másodperc segédkörrel, d: 50 mm
12292.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Ezüst (Ag) Clarissa női óra, jelzett, működik, h: 18 cm, 3,6×2,3 cm, bruttó: 46,5 g
12293.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst (Ag) Obrey óra, jelzett, mechanikus, működik, d: 3,2 cm, bruttó: 36,7 g
12294.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF