Uhren

Zahl der Lose: 46

Armosa zsebóra, részben ezüst (Ag) tokkal és ezüst (Ag) óralánccal, jár, kopott számlappal, karcos üveggel, d: 4,5 cm
12307.

Rufpreis:
12 000 HUF

4 darab klf óra
12308.

4 darab klf óra

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Vegyes óra tétel alkatrésznek, nagyrészt kvarc órák
12309.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dugena és Europa utazóóra, m: 9 cm alatt
12310.

Rufpreis:
3 000 HUF

Girard Perregoux kézi felhúzós férfi karóra, 101-892 szerkezettel. Jelzett tok, jelzett szerkezet, eredeti korona. Aranyozott ezüst (Ag) szíjjal. 30x34 mm
12311.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Kristály óra, alján ragasztott, működik, m: 11,5 cm
12312.

Rufpreis:
4 000 HUF

Asztali óra, fekete galambpár figuráival, Anker órával, nem működik, 36x23 cm
12313.

Rufpreis:
2 800 HUF

12314.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

12315.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

14K arany (Au) Omega zsebóra. Jelzett tok, jelzett arany porvédő, működő, szép állapotban, d: 46 mm. Hozzá óra tok és fém óralánc, bruttó: 59,6 g
12316.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

12317.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1872 Tokaj Jonas Weinstock órás áltíl készített parasztóra. Feles ütős, ingajáratos, da dobozban, festett üveg lapos. Sérült üvegekkel. Matricával jelzett. Külső méret 30x35 cm
12318.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF