Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

cca 1806 után Szent Dávid királynak, és prófétának, száz ötven 'sóltári. A frantzia nóták s versek szerént magyar versekre fordíttattak s rendeltettek Szentzi Molnár Albert által. hn., én., nyn.,III-VI+7-528+32 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott, sérült borítóval, hiányzó címlappal, feltehetőleg a végéről hiányzó lapokkal, foltos, néhol ceruzával bejelölt lapokkal, a kötéstáblák belsején sérült papírborítással.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg