[Liguori Szent Alfonz]: Theologia moralis Sancti Alphonsi Maria de Liguori [...] Novam editionem emendatam et opportunis notis auctam curavit P. Michael Haringer. Tomus primus. [I. köt.] Sämmtliche Werke des heiligen Alphons Maria von Liguori. Dritte Abtheilung: Moraltheologische Werke. Achter Band. Ratisbonae [Regensburg], 1846, G. Josephi Manz, CXVIII+(2)+383+(1) p. Latin nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.