19072.
Beendet 486. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
14
Gúthi Soma: Éjszakai Budapest. Fekete Könyv. Eredeti bűnügyi és detektív történetek. Bp., 1908, Kunossy, Szilágyi és Társa,(Kunossy Vilmos-ny.),191+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, szecessziós papírral a kötéstáblák belsején és az elülső szennylapon, kissé kopott borítóval.