Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 42

Tormay Béla: Mezőgazdasági vezérfonál néptanitók számára. Összeáll.: - - . A m. kir földmivelésügyi minister kiadványai 4. sz. Bp., 1906, Pallas-ny., XII+(2)+432 p. Ötödik, javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült, a fűzéstől részben elváló lapokkal.
19961.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vincze Jenő (összeáll.): Diétás konyha. Függelék: Vegetáriánus étrend. Bp., [1933]., Dante ,(Fővárosi-ny.), 240 p. Első kiadás. Vincze Jenő szakácskönyve betegségek szerinti rendben ajánl hathatós recepteket a lábadozóknak, illetve a betegeknek. A kötet végén a vegetáriánus étrend receptúrái. Kiadói illusztrált papírkötésben, kopott, szakadozott, kissé sérült borítóval.
19962.

Vincze Jenő (összeáll.): Diétás konyha. Függelék: Vegetáriánus étrend. Bp., [1933]., Dante
,(Fővárosi-ny.), 240 p. Első kiadás. Vincze Jenő szakácskönyve betegségek szerinti rendben ajánl hathatós recepteket a lábadozóknak, illetve a betegeknek. A kötet végén a vegetáriánus étrend receptúrái. Kiadói illusztrált papírkötésben, kopott, szakadozott, kissé sérült borítóval.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Vertse Albert: A kert madárvilága. Dr. Csörgey Titusz, Vezényi Elemér és Nécsey István festményeivel. Bp., 1941, Növényvédelem és Kertészet, 128 p. A 65. oldaltól egészoldalas képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
19963.

Rufpreis:
2 800 HUF

William Davidson: Növényklinika. Nélkülözhetetlen útmutató, hogy szobanövényeink szépek és egészségesek legyenek. Janneke Luursema. Bp., 2021, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
19964.

Rufpreis:
2 400 HUF
20

Unghváry József faiskolájának árjegyzéke, Cegléd 1944 őszre, 1945 tavaszra. A borító Gönczi-Gebhardt Tibor munkája. Cegléd, 1944, Garab-ny., 68 p. Kiadói papírkötés.
19965.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jávorka Sándor-Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó, 155+1 p.+100 t. Második, javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19966.

Rufpreis:
2 000 HUF

Natter-Nád Miksa: Új virágos könyv. Kerti és szobai növényeink származása, története és ápolása. Bp., 1942, Pallas, 297 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
19967.

Rufpreis:
2 000 HUF

Villamos szakácskönyv. Villamos sütés-főzés és a polgári konyha étel-leirásainak kisebb gyűjteménye. Fejes Gyula rajzaival. Bp., [1940], Magyar Villamos Művek Országos Szövetsége (Globus-ny.), 74+(4) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a sarkain sérülésekkel.
19968.

Rufpreis:
1 800 HUF

Főbb állományalkotó fafajok erdősítési hálózata és erdőnevelési modellje. Bp., 1975 (a címlap szerint 1976), Mezőgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium Erdészeti és Faipari Főosztály, 60 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 5000 példányban.
19969.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan kopott és foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
19970.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rudinai Molnár István: A fatenyésztés. (Bp.), é.n. (cca 1900), k.n., 3-136 p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, hiányzó címlappal.
19971.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy Márton: Falusi építkezés. Bp., 1922., "Falu" Országos Szövetség, 14 sztl. lev. Papírkötés, foltos, javított gerinccel, a hátsó borítón bejegyzésekkel.
19972.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF