19961.
Beendet 486. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
Tormay Béla: Mezőgazdasági vezérfonál néptanitók számára. Összeáll.: - - . A m. kir földmivelésügyi minister kiadványai 4. sz. Bp., 1906, Pallas-ny., XII+(2)+432 p. Ötödik, javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült, a fűzéstől részben elváló lapokkal.