Kovács Józsefné: Tejes ételek könyve. Bp.,1929,Országos Tejpropaganda Bizottság, 49+15 p. Első kiadás. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval.
A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. II. könyv: A gyomor-, bél-, máj- és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. Ángyán János egyetemi ny. r. tanár jóváhagyásával összeállította: D.-né Mittag Margit Dr. Bp.,én.,Singer és Wolfner, 4+97+5 p. 5. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, szakadozott, kissé sérült borítóval.
Krafft, Guido: Die Betriebslehre. Neunte, neubearbeitete Auflage herausgegeben von Dr. Friedrich Falke. Lehrbuch der Landwirtschaft auf wissenschaftlicher und praktischer Grundlage Band 4. Berlin, 1912, Verlagsbuchhandlung Paul Parey, XI+(1)+356 p.+ 3 (színes) t. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes, deformált borítóval, kissé hullámos lapokkal.
Reautschnig, [Andreas]: 1000 Praktische Winke für die Landwirtschaft und das Baugewerbe über Viehstall-Einrichtung Stallarbeit - Stallunfallverhütung mit vielen Abbildungen. Graz, é.n. [1934?], A. Reautschnig, 88+(6) p.+ 7 (kétoldalas) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
Mazurkiewicz, Zygmunt: Hodowla roślin i gospodarstwa nasienne braci Kleszczyńskich opis organizacji hodowli i produkcji nasion. Kraków, 1929, Nakładem Braci Kleszczyńskich, 61+(3) p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Lengyel nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kisebb lapszéli ázásnyomokkal. / In Polish language. Paperback, slightly worn, stained.
3 darab vegán étkezéssel kapcsolatos könyv. Kiss Enikő - Czanik Balász: All in - ízletes paleo és vegán finomságok. Áine Carlin: Legyen vegán! Anthony William: Gyógyító ételek.
Kertészet és polgárosodás (Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban, a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig). Szerk.: Csoma Zsigmond. Centrál Európa Alapítvány: Budapest, 1997. Kiadói papírkötésben, új állapot
Viotti, G. - Windischbauer, F.: Italienisch für Kellner, Köche und Hotelangestelle. München, 1961. Carl Gerber Verlag. 194 + [6] p. Első kiadás. Német-olasz gasztronómiai szótár és kifejezésgyűjtemény itáliai tartózkodásokhoz és munkavállaláshoz. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.