Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 42

Kovács Józsefné: Tejes ételek könyve. Bp.,1929,Országos Tejpropaganda Bizottság, 49+15 p. Első kiadás. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval.
19973.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Bálint György: Mesterfogások. Kezdő és haladó kertészkedők számára. Bp., 1989, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19974.

Rufpreis:
1 400 HUF

A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. II. könyv: A gyomor-, bél-, máj- és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. Ángyán János egyetemi ny. r. tanár jóváhagyásával összeállította: D.-né Mittag Margit Dr. Bp.,én.,Singer és Wolfner, 4+97+5 p. 5. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, szakadozott, kissé sérült borítóval.
19975.

Rufpreis:
1 000 HUF

Táplálkozzunk helyesen: Gyümölcsételek. Bp., é.n. Stádium,47p.
19976.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

1937 Kertészet, A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" Hivatalos Közlönye XI. évfolyam könyvbe kötve. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
19977.

Rufpreis:
3 000 HUF

19978.

Rufpreis:
2 800 HUF

Reautschnig, [Andreas]: 1000 Praktische Winke für die Landwirtschaft und das Baugewerbe über Viehstall-Einrichtung Stallarbeit - Stallunfallverhütung mit vielen Abbildungen. Graz, é.n. [1934?], A. Reautschnig, 88+(6) p.+ 7 (kétoldalas) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
19979.

Rufpreis:
1 800 HUF

19980.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 darab vegán étkezéssel kapcsolatos könyv. Kiss Enikő - Czanik Balász: All in - ízletes paleo és vegán finomságok. Áine Carlin: Legyen vegán! Anthony William: Gyógyító ételek.
19982.

Rufpreis:
1 800 HUF

19983.

Rufpreis:
1 800 HUF

19984.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19985.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF