Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 442

2001. "10 éves az Opel Magyarországon" bronz emlékérem (53mm) T:UNC,AU
31732.

Rufpreis:
8 000 HUF

2002. "Nemzeti Színház - Legyen a nemzet zászlóshajója!" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos
31733.

Rufpreis:
3 000 HUF

2003. "Deák Ferenc 1803-76 / Születésének 200. évfordulójára" bronz emlékérem. Szign.: JJ (62mm) T:UNC
31734.

Rufpreis:
1 000 HUF

2003. "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója - Deák Ferenc / Allianz Hungária Biztosító Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,34g/0.925/42mm) T:PP
31735.

Rufpreis:
10 000 HUF

2003. "43. Művészeti Aukció / BÁV" ezüstözött fém emlékérem tokban, kapszulában (23mm) T:AU (eredetileg PP) folt
31736.

Rufpreis:
1 400 HUF

31737.

Rufpreis:
6 000 HUF

2004. "Csatlakozás 2004 / Köszöntünk újra Európában" ezüstözött fém emlékérem sérült, nem hozzávaló tokban (29mm) T:AU (PP) patina
31739.

Rufpreis:
2 000 HUF

2005. "Magyarország legerősebb faluja" egyoldalas, öntött bronz plakett, fa talpon (90x126mm) T:AU kis patina
31740.

Rufpreis:
5 000 HUF

2005. "A Pedagógusok Szakszervezete újjáalakulásának 60. évfordulójára 1945-2005 / Adományozta a Pedagógusok Szakszervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31741.

Rufpreis:
2 000 HUF

2006. "Vegyépszer 55" kétoldalas, a Völgyhidat ábrázoló ezüstözött fém emlékérem dísztokban (23mm) T:PP patina
31742.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

2006. "UB Merchants Kft - UBM - 10 év - 1996-2006" egyoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42mm) T:AU patina
31743.

Rufpreis:
1 000 HUF

2007. "Az Ónodi Országgyűlés 300. évfordulójának emlékére 1707-2007 / Hungariae Patrona" kétoldalas Al emlékérem (33mm) T:AU (eredetileg PP), folt
31744.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF