Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3189021
31732
485
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2001. "10 éves az Opel Magyarországon" bronz emlékérem (53mm) T:UNC,AU
3321014
31733
485
Numismatik
2002. "Nemzeti Színház - Legyen a nemzet zászlóshajója!" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos
3318618
31734
485
Numismatik
2003. "Deák Ferenc 1803-76 / Születésének 200. évfordulójára" bronz emlékérem. Szign.: JJ (62mm) T:UNC 3225223
31735
485
Numismatik
2003. "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója - Deák Ferenc / Allianz Hungária Biztosító Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,34g/0.925/42mm) T:PP
3300703
31736
485
Numismatik
2003. "43. Művészeti Aukció / BÁV " ezüstözött fém emlékérem tokban, kapszulában (23mm) T:AU (eredetileg PP) folt
3300844
31737
485
Numismatik
3299882
31739
485
Numismatik
2004. "Csatlakozás 2004 / Köszöntünk újra Európában" ezüstözött fém emlékérem sérült, nem hozzávaló tokban (29mm) T:AU (PP) patina
3267187
31740
485
Numismatik
2005. "Magyarország legerősebb faluja " egyoldalas, öntött bronz plakett, fa talpon (90x126mm) T:AU kis patina
3134402
31741
485
Numismatik
2005. "A Pedagógusok Szakszervezete újjáalakulásának 60. évfordulójára 1945-2005 / Adományozta a Pedagógusok Szakszervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3206277
31742
485
100
Numismatik
2006. "Vegyépszer 55" kétoldalas, a Völgyhidat ábrázoló ezüstözött fém emlékérem dísztokban (23mm) T:PP patina 3302300
31743
485
Numismatik
2006. "UB Merchants Kft - UBM - 10 év - 1996-2006" egyoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42mm) T:AU patina
3298958
31744
485
Numismatik
2007. "Az Ónodi Országgyűlés 300. évfordulójának emlékére 1707-2007 / Hungariae Patrona" kétoldalas Al emlékérem (33mm) T:AU (eredetileg PP), folt
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF