Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 442

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója, Kenderes 1993" kerámia emlékérem "209" sorszámmal T:AU
31720.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1994. "Repülőanyag Ellátó Központ - Magyar Honvédség 45 éves jubileum" PP emlékérem hátlapi verőtöve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (43mm)
31721.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1994. "Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola 1954-1994" bronz emlékérem (97mm) bekeretezve (165x165mm) T:AU
31722.

Rufpreis:
3 000 HUF

1995. "A Magyar Köztársaság Légoltalmi Ligájának 60. évfordulója" PP emlékérem hátlapi verőtöve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (30mm)
31723.

Rufpreis:
10 000 HUF

1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (221). Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye szerepel. T:AU (eredetileg PP) Hungary 1996. "In Memory of the Ancestral History and the Conquest of Hungary" gold-plated tombac commemorative medals (8xdiff) in a decorative case, with numbered certificate (221). Some of the medals marked by Ferenc Lebó (1960-). C:AU (originally PP)
31724.

1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (221). Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye szerepel. T:AU (eredetileg PP)
Hungary 1996. "In Memory of the Ancestral History and the Conquest of Hungary" gold-plated tombac commemorative medals (8xdiff) in a decorative case, with numbered certificate (221). Some of the medals marked by Ferenc Lebó (1960-). C:AU (originally PP)

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1997. "Romer Flóris / 140 éves a győri éremgyűjtés 1857-1997" jelzett Ag emlékérem. Szign.: MTK (30,93g/0.999/42,5mm) T:AU patina Adamo GR5
31725.

1997. "Romer Flóris / 140 éves a győri éremgyűjtés 1857-1997" jelzett Ag emlékérem. Szign.: MTK (30,93g/0.999/42,5mm) T:AU patina
Adamo GR5

Rufpreis:
12 000 HUF

1997. "100 éves a villamosközlekedés Miskolcon / Miskolc Város Közlekedési Rt." bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31726.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1998. "Elisabeth 1837-1898" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti tokban, "Münz Prägstatt Gmbh. München" gyártói jelzéssel. Erzsébet királyné, Sisi halálának 100. évfordulója alkalmából (15g/0.999/42,5mm) T:PP
31727.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

1999. "Jubileumi Egyetemi Emlékérem / 50 éve Miskolcon 1949-1999" bronz emlékérem "Dr. Hársing László" gravírozással (93mm) T:AU
31728.

Rufpreis:
4 000 HUF

1999. "Csókakőért 1299 1999" emlékérem fém előlapi lemezverete (42,5mm) T:AU (PP)
31729.

Rufpreis:
1 200 HUF

1999. "Miskolci Sütőipari Kft. 1949-1999" bronz emlékérem (46x65mm) T:AU
31730.

Rufpreis:
3 000 HUF

2000. "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Szent László a magyar állam megszilárdítója" aranyozott Cu emlékérem tokban (42,5mm) T:AU (PP)
31731.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF