Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3321273
31720
485
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója, Kenderes 1993 " kerámia emlékérem "209" sorszámmal T:AU
3321400
31721
485
Numismatik
1994. "Repülőanyag Ellátó Központ - Magyar Honvédség 45 éves jubileum" PP emlékérem hátlapi verőtöve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (43mm)
3244676
31722
485
Numismatik
1994. "Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola 1954-1994" bronz emlékérem (97mm) bekeretezve (165x165mm) T:AU
3321328
31723
485
Numismatik
1995. "A Magyar Köztársaság Légoltalmi Ligájának 60. évfordulója" PP emlékérem hátlapi verőtöve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (30mm)
3271717
31724
485
Numismatik
1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére " aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (221). Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye szerepel. T:AU (eredetileg PP) Hungary 1996. "In Memory of the Ancestral History and the Conquest of Hungary " gold-plated tombac commemorative medals (8xdiff) in a decorative case, with numbered certificate (221). Some of the medals marked by Ferenc Lebó (1960-). C:AU (originally PP) 3316231
31725
485
Numismatik
1997. "Romer Flóris / 140 éves a győri éremgyűjtés 1857-1997" jelzett Ag emlékérem. Szign.: MTK (30,93g/0.999/42,5mm) T:AU patina Adamo GR5 3290615
31726
485
Numismatik
1997. "100 éves a villamosközlekedés Miskolcon / Miskolc Város Közlekedési Rt." bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU 3270837
31727
485
22000
Numismatik
1998. "Elisabeth 1837-1898 " jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti tokban, "Münz Prägstatt Gmbh. München" gyártói jelzéssel. Erzsébet királyné, Sisi halálának 100. évfordulója alkalmából (15g/0.999/42,5mm) T:PP
3319962
31728
485
Numismatik
1999. "Jubileumi Egyetemi Emlékérem / 50 éve Miskolcon 1949-1999" bronz emlékérem "Dr. Hársing László" gravírozással (93mm) T:AU
3318327
31729
485
Numismatik
1999. "Csókakőért 1299 1999" emlékérem fém előlapi lemezverete (42,5mm) T:AU (PP)
3319679
31730
485
Numismatik
1999. "Miskolci Sütőipari Kft. 1949-1999" bronz emlékérem (46x65mm) T:AU
3211679
31731
485
Numismatik
2000. "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Szent László a magyar állam megszilárdítója" aranyozott Cu emlékérem tokban (42,5mm) T:AU (PP) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF