Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 442

Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "Debrecen 625 éve város - Nagy Lajos" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF patina
31585.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Tóth Sándor (1933-2019) 1989. "Gyerőmonostori Kemény János / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC patina Adamo DE14
31586.

Tóth Sándor (1933-2019) 1989. "Gyerőmonostori Kemény János / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC patina
Adamo DE14

Rufpreis:
1 800 HUF

Tóth Sándor (1933-) 1992. "Tiszalök város" bronz emlékérem címeres bőr tokban (65mm) T:AU
31587.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tóth Sándor (1933-2019) / Szabó Géza (1939-2018) 1993. "Rippl-Rónai József 1861-1927 / MÉE XXIII. Vándorgyűlése, Kaposvár 1993 Aug. 7-8" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (36,04g/0.835/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP) Adamo KV2
31588.

Tóth Sándor (1933-2019) / Szabó Géza (1939-2018) 1993. "Rippl-Rónai József 1861-1927 / MÉE XXIII. Vándorgyűlése, Kaposvár 1993 Aug. 7-8" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (36,04g/0.835/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP)
Adamo KV2

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Tóth Sándor (1933-2019) / Szabó Géza (1939-2018) 1993. "Rippl-Rónai József 1861-1927 / MÉE XXIII. Vándorgyűlése, Kaposvár" Ag és bronz emlékérem pár (36,39g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo KV2
31589.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Tóth Sándor (1933-2019) 1996. "Magyar Honfoglalás 896 Szabolcs vezér / Szabolcs" érmetervezet gipsz előlapi POZITÍV nagyminta. (~152mm) T:VF
31590.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tóth Sándor (1933-) 1998. "Állami Útőr - 40 éve alakultak a közúti igazgatóságok / Állami Közútkezelők - A közutak szolgálatában" aranyozott bronz emlékérem tokban (42,5mm) T:AU
31591.

Rufpreis:
3 000 HUF

31592.

Rufpreis:
12 000 HUF

31593.

Rufpreis:
8 000 HUF

Varga Miklós (1928-) 1965. "600 éves Miskolc 1365-1965" bronz emlékérem (90mm) T:AU
31594.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Miklós (1928-2018) 1974. "MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr" jelzett Ag emlékérem (25,35g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo MC1
31595.

Rufpreis:
8 000 HUF

Varga Miklós (1928- ) 1975. "Kiváló Társadalmi Munkáért / Hazafias Népfront Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Bizottsága 1945-1975" bronz emlékérem (95mm) T:AU patina
31596.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF