Moderne Beischläge, Fantasiemünzen

Zahl der Lose: 83

Magyar Érmeforgalmazó (MÉF) DN "A világ hét csodája" festett acél éremszett eredeti díszdobozban, tanúsítvánnyal és ismertetővel T:AU, a díszdoboz enyhén sérült Hungarian Coin Distributor (MÉF) ND "The Seven Wonders of the World" multicolor painted stainless steel medallion set in original case with certificate and descriptionC:AU, tiny error on the case
31792.

Magyar Érmeforgalmazó (MÉF) DN "A világ hét csodája" festett acél éremszett eredeti díszdobozban, tanúsítvánnyal és ismertetővel T:AU, a díszdoboz enyhén sérült
Hungarian Coin Distributor (MÉF) ND "The Seven Wonders of the World" multicolor painted stainless steel medallion set in original case with certificate and descriptionC:AU, tiny error on the case

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
22,73

2016-2018. "A világ leghíresebb festményei" aranyozott, multicolor Cu emlékérmek (12xklf) eredeti, fa éremtartó konzolban, 12db tanúsítvánnyal (érem:60x35mm/db, keret:230x340mm) T:PP
31793.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
71,43

8db-os vegyes aranyozott, ezüstözött Cu emlékérmek kapszulában, közte "Örök Értékeink" sorozatból "Csodaszarvas" + "Balaton" + "Koronázási ékszerek" + "Himnusz" 4xklf Cu-Ni emlékérem, stb. 7db tanúsítvánnyal 1db nélküle (helyette A korona és kard legendája tanúsítvány), mahagóni fa bársonybélésű kazettában, 1db 12 férőhelyes kivehető tálcával T:UNC,PP
31794.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
71,43

3db-os fantázia- és replika érmetétel, benne: Claudius római császár denariusa, Kanada 1911. 1$ "COPY" jelzéssel és "Kámaszutra - Jádekötelék" aranyozott Cu multicolor érem, német nyelvű leírással T:UNC
31795.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Nemzetünk nagyjai - Baross Gábor" jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP
31796.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Belgium 1996. 5E Cu-Ni "II. Albert" T:AU Belgium 1996. 5 Euro Cu-Ni "Albert II" C:AU
31797.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. László 1162-1163" jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (20g/0.333/39mm) + "Magyarország Keresztény Királyai / II. Kis Károly 1385-1386" jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (20g/0.333/39mm) T:PP
31798.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Csehország / történelmi tartomány 1520. Tallér "Szt. Joachim", ezüstözött fém utánveret 1967-ből (42mm) T:AU Bohemia 1520. Joachimsthaler silver plated metal restrike from 1967 (42mm) C:AU
31799.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Nemzetünk nagyjai - Deák Ferenc" jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP
31800.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Csontos Attila 2016. "Szózat emlékérem" jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP
31801.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szűz Mária" kétoldalas Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP patina
31802.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc" ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
31803.

Rufpreis:
1 400 HUF
4,55

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF