Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3283292
31792
485
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
Magyar Érmeforgalmazó (MÉF) DN "A világ hét csodája " festett acél éremszett eredeti díszdobozban, tanúsítvánnyal és ismertetővel T:AU, a díszdoboz enyhén sérült Hungarian Coin Distributor (MÉF) ND "The Seven Wonders of the World " multicolor painted stainless steel medallion set in original case with certificate and descriptionC:AU, tiny error on the case 3318608
31793
485
22000
Numismatik
2016-2018. "A világ leghíresebb festményei" aranyozott, multicolor Cu emlékérmek (12xklf) eredeti, fa éremtartó konzolban, 12db tanúsítvánnyal (érem:60x35mm/db, keret:230x340mm) T:PP
3318645
31794
485
22000
Numismatik
8db-os vegyes aranyozott, ezüstözött Cu emlékérmek kapszulában, közte "Örök Értékeink" sorozatból "Csodaszarvas" + "Balaton" + "Koronázási ékszerek" + "Himnusz" 4xklf Cu-Ni emlékérem, stb. 7db tanúsítvánnyal 1db nélküle (helyette A korona és kard legendája tanúsítvány), mahagóni fa bársonybélésű kazettában, 1db 12 férőhelyes kivehető tálcával T:UNC,PP
3322600
31795
485
Numismatik
3db-os fantázia- és replika érmetétel, benne: Claudius római császár denariusa, Kanada 1911. 1$ "COPY" jelzéssel és "Kámaszutra - Jádekötelék" aranyozott Cu multicolor érem, német nyelvű leírással T:UNC 3321592
31796
485
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Baross Gábor" jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP
3321677
31797
485
Numismatik
Belgium 1996. 5E Cu-Ni "II. Albert" T:AU Belgium 1996. 5 Euro Cu-Ni "Albert II" C:AU
3321641
31798
485
Numismatik
DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. László 1162-1163" jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (20g/0.333/39mm) + "Magyarország Keresztény Királyai / II. Kis Károly 1385-1386" jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (20g/0.333/39mm) T:PP 3318300
31799
485
Numismatik
Csehország / történelmi tartomány 1520. Tallér "Szt. Joachim", ezüstözött fém utánveret 1967-ből (42mm) T:AU Bohemia 1520. Joachimsthaler silver plated metal restrike from 1967 (42mm) C:AU
3321738
31800
485
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Deák Ferenc" jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP
3318636
31801
485
Numismatik
Csontos Attila 2016. "Szózat emlékérem" jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP
3318833
31802
485
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szűz Mária" kétoldalas Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP patina
3172363
31803
485
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc" ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF