Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3301005
31816
485
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
DN "A legértékesebb magyar érmék - Szent István "Lancea Regis" ezüstdénárjának replikája" ezüstözött Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel, kapszulában (40mm) T:PP
3300999
31817
485
Numismatik
DN "A legértékesebb magyar érmék - I. Lipót tízszeres aranydukátja" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel, kapszulában (40mm) T:PP
3223313
31818
485
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Wesselényi Miklós" jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP
3223330
31819
485
Numismatik
DN "Nemzetünk nagyjai - Széchenyi István" jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP
3250348
31820
485
Numismatik
DN "Nemzetünk Nagyjai - "Szabad, független, demokratikus Magyarországot!" - Rendszerváltók / Isten áldd meg a magyart!" jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (10,42g/0.999/35mm) T:PP halvány patina
3300968
31821
485
Numismatik
DN "Történelmi aranypénzek - VIII. Henrik Sovereign" aranyozott Cu-Zn utánveret "COPY" beütéssel, kapszulában (38mm) T:PP
3300943
31822
485
Numismatik
DN "Történelmi aranypénzek - Rudolf 10 dukát, 1603" aranyozott Cu-Zn utánveret "COPY" beütéssel, kapszulában (38mm) T:PP
3300974
31823
485
Numismatik
DN "Történelmi aranypénzek - Korea 10 Won, 1906" aranyozott Cu-Zn utánveret "COPY" beütéssel, kapszulában (38mm) T:PP
3300919
31824
485
Numismatik
DN "Történelmi aranypénzek - 1896. 25 Rubel II. Miklós" aranyozott Cu-Zn utánveret "COPY" beütéssel, kapszulában (38mm) T:PP
3300899
31825
485
Numismatik
DN "Történelmi aranypénzek - 1907. 100 Korona Ferenc József Megkoronázásának Negyvenedik Évfordulójára" aranyozott Cu-Zn utánveret "COPY" beütéssel, kapszulában (38mm) T:PP folt 3300937
31826
485
Numismatik
DN "Történelmi aranypénzek - VI. Pius 10 zecchini, 1787" aranyozott Cu-Zn utánveret "COPY" beütéssel, kapszulában (38mm) T:PP
3300930
31827
485
Numismatik
DN "Történelmi aranypénzek - III. Zsigmond 100 dukát, 1621" aranyozott Cu-Zn utánveret "COPY" beütéssel, kapszulában (38mm) T:PP
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF