19039.
Beendet 485. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Kiss Géza: Ormányság. Bp., 1937, Sylvester Rt. kiadása. Kiadói egészvászon kötés, foltos, kopottas állapotban.