19126.
Beendet 485. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Hans-Horst Skupy - Helene Hartl: Ungarn. (A szerzÅ‘k által dedikált!) Luzern, 1988, Reich Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. / In German language. Hardcover, with dust jacket. Signed by the authors.